Засідання президії районної ради 27.03.19

Сьогодні, 27 березня поточного року, в залі засідань районної ради під головуванням голови районної ради відбулося засідання президії районної ради по попередньому розгляду питань, які виносяться на розгляд чергової  24 сесії районної ради.

            На засіданні присутні 14 членів президії із 15. На розгляд членів президії запропоновано 26 питань. На засідання запрошені голова райдержадміністрації Катерина Кедик, перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Щур, заступник голови райдержадміністрації Микола Гавліцький, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, які готували питання на сесію, керівники комунальних установ  та організацій району.

При розгляді та обговоренні питання  «Про внесення змін до рішення 23 сесії районної ради 7 скликання від  21 грудня 2018 року № 321 «Про районний бюджет на 2019 рік»», з якого інформував начальник фінансового управління райдержадміністрації Микола Мотишин, члени президії рекомендували виключити пункт

про виділення коштів РС ГУ ДСНС України в Вінницькій області в сумі 148 тис. грн. для придбання спеціального та робочого (літнього, зимового) одягу, спорядження та взуття для особового складу 34-ДПРЧ м. Шаргород та підготувати як окреме рішення для включення його в порядок денний сесії. Дану пропозицію підтримали одноголосно.

В роботі засідання виступила голова райдержадміністрації Катерина Кедик, перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Щур.

Із 26 питань порядку денного члени президії рекомендували винести на розгляд сесії районної ради 25, одне питання зняли з порядку денного сесії.