Засідання президії районної ради 19.12.19

Сьогодні, 19 грудня поточного року в залі засідань районної ради відбулося спільне засідання президії районної ради та постійної комісії районної з питань планування, бюджету, фінансів, ринкових реформ і управління комунальною власністю.

Відкрив і вів спільне засідання голова районної ради Попов М.А.

На засіданні присутні члени президії – 12 чоловік, постійної комісії – 5 чоловік..

 

На засідання запрошені перший заступник  голови районної державної адміністрації Щур Ю.Б., керівник апарату райдержадміністрації Павлишена Т.М., начальники управлінь і відділів райдержадміністрації, керівники комунальних установ, які інформують із питань порядку денного, представники засобів масової інформації.

На спільному засіданні розглядались питання, які пропонується винести на розгляд чергової 27 сесії районної ради 7 скликання.

Одними із основних питань, які пропонується розглянути на черговій сесії – це питання звіту голови районної ради за період з грудня 2018 року по грудень 2019 року та питання районного бюджету на 2020 рік.

Члени президії та постійної комісії запропонували винести 21 питання, та додатково включити ще 2 питання, на розгляд чергової сесії.