Засідання президії районної ради 04.02.2020

Сьогодні, 4 лютого поточного року в кабінеті голови районної ради відбулося засідання президії районної ради та ініціативної групи. На засідання винесені питання:

1. Про звернення депутатів районної ради щодо включення  комунального некомерційного підприємства «Шаргородська центральна районна лікарня» Шаргородської районної ради в перелік опорних лікарень госпітального округу Вінницької області.

2. Про звернення депутатів Шаргородської  районної ради 7 скликання до Міністерства розвитку громад та територій України та Вінницької обласної державної адміністрації щодо внесення змін до Перспективного плану формування територіальних громад Вінницької області

На засіданні присутні 11 членів президії із 15, члени ініціативної групи: Фрідкіна І.М., Верещага Г. Запрошені перший заступник голови райдержадміністрації Щур Ю.Б., головний лікар КНП «Шаргородська центральна районна лікарня» Чорний В.В., помічник народного депутата Білозір Л.М. – Задорожна Ю.В.. Відкрив і вів президію голова районної ради Попов Михайло Антонович.

Заслухавши та обговоривши проект звернення, члени президії та ініціативної групи внесли поправки до нього та рекомендували винести на розгляд позачергової 28 сесії районної ради.