Засідання постійної комісії з депутатської етики

Сьогодні, 29 листопада 2019 року  під головуванням Володимира Редька відбулося чергове засідання постійної комісії районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності і етики, гласності, адміністративно-територіального устрою, взаємодії з органами місцевого самоврядування та дотримання законності і правопорядку. На засіданні присутні 4 членів комісії.

            У її роботі взяли участь голова районної ради Михайло Попов, заступник голови районної ради Василь Федоришин, перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Щур, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації.

До порядку денного внесено 7 проектів рішень, які пропонується винести на розгляд президії з послідуючим розглядом на черговій сесії районної ради.

1 . Про звіт голови районної ради про діяльність з грудня 2018 року по грудень 2019 року

2. Про затвердження плану роботи  районної ради 7 скликання на 2020 рік

3. Про перелік об’єктів спільної власності територіальних громад Шаргородського району

4. ПроПрограму сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Шаргородському районі на 2020-2021 роки

5. Про хід виконання Комплексної оборонно-правоохоронної програми Шаргородського району на 2016 - 2020 роки , затвердженої рішенням 5 сесії районної ради 7 скликання 12 травня 2016 року

6. Про затвердження списку  присяжних  Шаргородського районного суду Вінницької області

7.Про розпорядження голови районної ради.

 Заслухавши та обговоривши питання порядку денного, члени постійної комісії рекомендували винести їх на розгляд президії з послідуючим розглядом на черговій сесії районної ради.