Засідання постійної комісії 03.09.2020 о 10.00

Сьогодні, 3 вересня 2020 року в залі засідань районної ради під головуванням Андрія Галети відбулася чергове засідання постійної комісії районної ради з питань планування, бюджету, фінансів, ринкових реформ і управління комунальною власністю. На засіданні присутні 4 члени комісії із 7.

            У її роботі взяли участь голова районної ради Михайло Попов, заступник голови районної ради Василь Федоришин, голова райдержадміністрації Юрій Щур, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, керівники комунальних підприємств.

До порядку денного внесено 28 питань, серед яких: 9проектів рішень, які пропонується винести на розгляд президії з послідуючим розглядом на черговій сесії районної ради, 18листів-клопотань про виділення коштів та 1 питання в порядку контролю за виконанням рішення.

            Заслухавши та обговоривши питання порядку денного, члени постійної комісії рекомендували винести їх на розгляд президії з послідуючим розглядом на черговій сесії районної ради.

По питанню «Про хід виконання рішення 9 сесії 6 скликання від

23.03.2012 року №160 Про районну «Програму поводження з твердими побутовими відходами у Шаргородському районі на 2012-2020 роки»», яке пропонувалося для розгляду на засіданні постійної комісії в порядку контролю виступив начальник відділу житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, енергетики та захисту довкілля райдержадміністрації

Ліщина Микола Миколайович. Інформацію з даного питання взяли до відома.