Засідання Конкурсної ради

Сьогодні, 25 липня 2018 року, в залі засідань районної ради відбулося попереднє засідання Конкурсної ради з проведення 3-го районного конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування. Вів засідання голова районної ради, голова Конкурсної ради Попов Михайло Антонович. В роботі засідання взяли участь члени Конкурсної ради.

            На порядок денний засідання було винесено одне питання:

1. Про розгляд проектів, поданих на 3-ій районний конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування.

            З інформацією по даному питанню виступив голова районної ради, голова Конкурсної ради Попов Михайло Антонович. У своєму виступі Михайло Антонович відмітив, що згідно рішення районної ради в нас проводиться це вже третій конкурс районних проектів.  Проінформував присутніх про проведену роботу як виконавчим апаратом районної ради, так і міською та сільськими радами щодо написання проектів. Наголосив, що ціль проведення даного конкурсу – це навчити наших конкурсантів писати відповідні проекти, тому що «…це є перспективним напрямком і він чим дальше, тим більше розвивається».

            Членам Конкурсної ради були представлені фотоматеріали об’єктів територіальних громад, на які спрямовано реалізацію відповідних проектів.