Засідання бюджетної комісії 29.11.19

Сьогодні, 29 листопада 2019 року в залі засідань районної ради під головуванням Андрія Галети відбулася чергове засідання постійної комісії районної ради з питань планування, бюджету, фінансів, ринкових реформ і управління комунальною власністю. На засіданні присутні 7 членів комісії.

            У її роботі взяли участь голова районної ради Михайло Попов, заступник голови районної ради Василь Федоришин, перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Щур, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, керівники комунальних підприємств.

До порядку денного внесено 41 питання, серед яких: 15проектів рішень, які пропонується винести на розгляд президії з послідуючим розглядом на черговій сесії районної ради, 23листи-клопотання про виділення коштів, 2 питання в ході інформації та 1 питання в порядку контролю за виконанням рішення.

            Заслухавши та обговоривши питання порядку денного, члени постійної комісії рекомендували винести їх на розгляд президії з послідуючим розглядом на черговій сесії районної ради.При розгляді листів-клопотань, члени комісії погодили окремі листи-клопотання про включення їх в проект рішення «Про внесення змін до рішення 23 сесії районної ради 7 скликання від 21 грудня 2018 №321 «Про районний бюджет на 2019 рік»». По частині листів-клопотань кошти виділені розпорядженням голови райдержадміністрації.

            По питанню, яке пропонується для розгляду на засіданні постійної комісії в порядку контролю виступив начальник фінансового управління райдержадміністрації Мотишин Микола Флоріанович. Інформацію начальника фінансового  управління райдержадміністрації Мотишина М.Ф. «Про стан фінансування довгострокових районних програм в галузі охорони здоров’я» взяли до відома.