Засідання бюджетної комісії 02.06.20

Сьогодні, 2 червня 2020 року в залі засідань районної ради під головуванням Андрія Галети відбулася чергове засідання постійної комісії районної ради з питань планування, бюджету, фінансів, ринкових реформ і управління комунальною власністю. На засіданні присутні 5 членів комісії із 7.

            У її роботі взяли участь голова районної ради Михайло Попов, заступник голови районної ради Василь Федоришин, голова райдержадміністрації Юрій Щур, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, керівники комунальних підприємств.

До порядку денного внесено 25 питань, серед яких: 7проектів рішень, які пропонується винести на розгляд президії з послідуючим розглядом на черговій сесії районної ради, 17листів-клопотань про виділення коштів та 1 питання в порядку контролю за виконанням рішення.

            Заслухавши та обговоривши питання порядку денного, члени постійної комісії рекомендували винести їх на розгляд президії з послідуючим розглядом на черговій сесії районної ради.

                По питанню «Про хід виконання рішення 4сесії 7 скликання від 5 лютого 2016 року №48 «Про районну Програму використання коштів на освоєння земель для сільськогосподарських та лісогосподарських потреб, поліпшення відповідних угідь і охорони земель, проведення нормативної грошової оцінки землі, інвентаризації земель у Шаргородському районі на 2016 – 2020 роки»», яке пропонувалося для розгляду на засіданні постійної комісії в порядку контролю виступив заступник начальника відділу Держгеокадастру у Шаргородському районі Коваль Микола Миколайович. Інформацію з даного питання взяли до відома.