Започатковано акцію

Шаргородський кінотеатр продовжує започатковану у 2018 році акцію « кінотеатр під відкритим небом ».Ассортиментпропонованого  кіно дуже широкий – від мультфільмів для дітей, до блокбастерів для молоді та кінострічок для сімейного перегляду. Адже,що може бути кращим у теплий літній вечір, як не часпроведений  із близькимита друзямина природі, романтичне кіно під зоряним небом та атмосфера затишку і спокою навколо. За літній період було проведено 11 сеансів під відкритим небом.Ця  нова цікава форма подачі кіно набуває популярності. Так у травні, до Міжнародного Дня захисту дітей, було безкоштовно продемонстровано мультфільм «Викрадена принцеса: Руслан і Людмила». Діти з великим задоволенням прийняли цікаву форму подачі. Їхнім емоціям не було меж. Закінчився перегляд мультика бурхливими, щирими дитячими оплесками.

Двічі за літній період працівники кінотеатру відвідали дитячий літній табір відпочинку ім.. Загурного с. Клекотина. Діти із задоволенням переглянули мультик та висловили бажання для подальших кіно зустрічей.

Кінотеатр під відкритим небом це досить цікава і незвичайна розвага. Перегляд гарного кінофільму  на свіжому повітрі – відмінний спосіб відпочити  після робочого тижня, або провести час з друзями у вихідний день.

Кінотеатр надалі планує проводити ряд сеансів під відкритим небом, дане дійство потрібне для сучасних моментів життя. Також під цим кутом є можливість проводити і показ сучасних кліпів для молоді, яка переважно відпочиває в центрі міста та матиме можливість культурно проводити своє дозвілля.

         У рамках проекту «Подаруй дитині свято»   18 грудня, в переддень Дня Святого Миколая працівники КО «Шаргородський кінотеатр»,завітали до Буднянського будинку-інтернату, привітали діток із наступаючими новорічними святами та продемонстрували їм мультик,який ще раз  довів, що мрії здійснюються, варто їх  сильно захотіти .Святкування пройшло на славу, на дитячих обличчях сяяли радісні усмішки.А для нас, відвідини малечі це не просто благодійнаакція, це потреба робити добрі справи й дарувати діткам надію на краще, адже головне для них – це тепло, любов та щира увага. Бачити радісні дитячі усмішки – це найбільша подяка. Малеча сьогодні отримала трішечки більше щастя, позитиву та віри в казку

         В приміщенні кінотеатру для дітей діє креативно-пізнавальна дитяча студія «Кіндер Клуб». Працюємо так, щобпохід дитини в кіно – це був не лише кіносеанс.  Для нас важливо, щоб запрацювала інша форма співпраці – через розвиткові ігри, навчання, заняття по фотографії.тут діти вчаться бачити і фантазувати, ліпити,клеїти, витинати і просто весело проводити час.

   Для заохочення, та рекламування закладу нами  проводяться безкоштовні кіносеанси.