Вітання голови районної ради зі святом Перемоги

Шановні ветерани Великої Вітчизняної війни, дорогі земляки!


   Дозвольте привітати усіх вас, зі світлим святом мужності і героїзму, 71-ю річницею Перемоги у Великій Вітчизняній війні. 


   9 Травня – це символ героїчного минулого, величі духу, патріотизму та самовідданості старшого покоління на полях битв і трудовому фронті, день честі і слави наших батьків, дідів і прадідів, величне свято «зі сльозами на очах».

   У це славний день, ми знову повертаємося до незабутнього травня 1945 року аби з глибокою повагою згадати тих, хто виборов нашу свободу у страшному поєдинку з фашистськими окупантами.

    Минуть віки, але людство завжди пам’ятатиме героїв і вдячно славитиме їх великий подвиг.

    Земний уклін вам, дорогі ветерани, учасники Великої Вітчизняної війни за мужність, стійкість, відвагу! Ваша щира любов до рідного краю, пам’ять про славетні бойові подвиги, витривалість і сила духу в тяжкі воєнні роки назавжди залишаться у серцях нащадків неперевершеним зразком справжнього патріотизму та благородства. Ви є і завжди будете яскравим прикладом для молодих поколінь у творенні мирного сьогодення, любові та звитяжної праці на благо рідної Вітчизни.

   Від імені депутатського корпусу районної ради, від себе особисто, дозвольте побажати вам, дорогі ветерани, солдатські вдови, вельмишановні земляки, упевненості в майбутньому, здоров’я, благополуччя, наснаги, добра та оптимізму якнайбільше радісних, щасливих днів. Нехай ніколи на нашій землі не буде більше воєн, лише мирне небо, у домівках – достаток, а в душі – спокій і радість!

    З Днем Перемоги!


Голова районної ради                                                      Михайло Попов