Відбувся IV Регіональний Форум розвитку територіальних громад

Сьогодні, 12 лютого, в приміщенні Шаргородської районної ради відбувся  IV Регіональний Форум на тему: «Кроки до розвитку громад», який був організований ГО «Життя та розвиток громад» за підтримки голови постійної комісії з питань місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою, євроінтеграції, міжнародного і міжрегіонального співробітництва Білозір Лариси Миколаївни.

На форумі було розглянуто актуальніпитаннярозвитку громад, та провелись навчаннящодо залучення інвестицій у соціально - економічний розвиток району за рахунок грантової діяльності територіальних громад, а саме участі в 16 обласному конкурсі розвитку територіальних громад, ДФРР, міжнародних грантових проектах.

ПРОГРАМА  ІV  РЕГІОНАЛЬНОГО ФОРУМУ

«КРОКИ ДО РОЗВИТКУ ГРОМАД»

12 лютого 2019 року , місто Шаргород

Час

Теми/ Cпікери

08:30 – 09:00

Реєстрація учасників. Спілкування

09:00 – 09:10

Вітальне слово  Щур Юрій Борисович - заступникголови Шаргородської районної державної адміністрації.

09:10 – 09:20

Вітальне слово Попова Михайла Антоновича - голови Шаргородської районної ради

09:25– 09:30

Вітальне слово до учасників ЛарисиМиколаївниБілозір– депутата Вінницької обласної ради, голови комісії  з питань місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою, Голови правління  Громадської Організації “ Життя та розвиток громад”.

09:30-10:00

Виступ Лариси БілозірОбласний конкурс розвитку територіальних громадяк один із кроків довирішення проблем розвитку сільських територій. Наступний - написання міжнародних грантів”.

10:00 – 10:30

ВиступНаталії Гижко, директораАгенції регіонального розвитку Вінницької області- "Залучення ресурсів на реалізацію проектів розвитку громад. Вимоги та особливості підготовки проектів на участь в 16обласному конкурсі громад”

10:30– 11:00 

Кава-брейк

11:00 – 11:15

  Виступ  Магдич ІванаЮрійовича- начальника відділу енергетики та енергозбереження Департаменту житлово-комунального господарства енергетики та інфраструктури Вінницької ОДА "Енергетична ефективність в громадах області”

11:30 – 12:00

Виступ Третьякова Павла Вікторовича   –регіональногопредставникаУкраїнського центру культурних досліджень у м. Вінниця, радник міністра культури України з питань децентралізації, заслужений діяч мистецтв України . "Культура і креативні індустрії - основа розумної стратегії розвитку території”

12:00 – 12:10

Обговорення та підведення підсумківфоруму.

Офіційне закриття форуму