Оголошено п’ятий районний конкурс!

Оголошено п’ятий районний конкурс проектів та програм розвитку  місцевого самоврядування!

 

Відповідно до розпорядження голови районної ради  від 03.04.2020 року № 12-од «Про п’ятий районний конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування» та рішення Конкурсної ради оголошено п’ятий районний конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування з 06.04.2020 р. по 06.05.2020 р..

Вимоги до проектів та програм розвитку місцевого самоврядування та терміни їх подання оприлюднені на офіційному сайті районної радив розділі «Щорічний районний конкурс».

 

УЧАСНИКИ КОНКУРСУ:

 

            Міська, сільські ради Шаргородського району. 

 

ГРАНИЧНІ ОБСЯГИ СПІВФІНАНСУВАННЯ:

 

            Обсяг фінансового запиту за проектом з фонду Конкурсу не перевищує 50%від загального бюджету проекту, за винятком комунальних установ району.

 

            Обсяг фінансування проектів-переможців з районного бюджету становить не більше 50 тис. грн..

 

 

ПРІОРИТЕТНІ НАПРЯМИ КОНКУРСУ:

 

1. Підтримка людей з обмеженими можливостями.

 

2. Зміцнення матеріально-технічної бази місцевих бюджетних установ соціально-культурної сфери, комунальних установ (шкіл, дошкільних, позашкільних навчальних закладів, ФАПів, сільських лікарняних амбулаторій та лікарень, бібліотек, клубів та Будинків культури, музеїв, кінотеатру, самодіяльних творчих колективів, будинків сімейного типу).

 

3. Благоустрій населених пунктів (озеленення, створення малих архітектурних форм, громадських криниць, дитячих ігрових майданчиків, відновлення (модернізація) вуличного освітлення, ремонт пам’ятників та об’єктів місцевої історичної спадщини).

 

4. Зелений туризм (відродження, збереження і розвиток місцевих народних звичаїв, промислів, пам’яток історико-культурної спадщини).

 

5. Модернізація та побудова мереж водопостачання.

 

6. Підвищення енергоефективності громадських закладів, використання відновлювальних джерел енергії.

 

7. Розвиток фізичної культури і спорту (облаштування відкритих спортивних майданчиків та стадіонів в освітніх закладах і місцях масового відпочинку населення, ремонт та оснащення спортивних залів, у тому числі придбання спортивного інвентарю та спортивної форми).

 

Конкурсний відбір проектів-переможців здійснюватиметься Конкурсною радою з врахуванням висновків виконавчого апарату районної ради. Остаточне рішення щодо проектів-переможців приймає Конкурсна рада.

 

На конкурс можуть подати:

– не більше 2-х проектів від кожної з сільськихрадта 6-ти проектів від міської ради.

 

 

Підготовлені проекти подаються до виконавчого апарату районної ради

в друкованому вигляді до 17.00 години 06 травня 2020 року за адресою: м. Шаргород, вул.. Героїв Майдану, 224, каб. 314, 316.

 

 

 

З більш детальною інформацією щодо написання та оформлення проектів також можна ознайомитись за телефонами: 2-21-08,2-21-95.