Нарада семінар 14.11.17

Сьогодні, в залі засідань районної ради відбулась нарада-семінар з міським, сільськими головами. На нараду запрошені голова райдержадміністрації Кедик К.С., заступники голови райдержадміністрації, начальники окремих управлінь і відділів, виконавчий апарат районної ради, представники засобів масової інформації.

 

            Відкрив і вів нараду-семінар голова районної ради Попов Михайло Антонович.

            До порядку денного наради-семінару включено такі питання:

1. Про основні зміни в пенсійному законодавстві з 1 жовтня 2017 року.

                        Інформує: Черняк Л.І. – перший заступник начальника Шаргородського об’єднаного управління ПФУ Вінницької області

           

2. Про стан виконання робіт та освоєння коштів, одержаних за перемогу в обласному та районному конкурсах.

            Інформує: Загороднюк В.І. – заступник керівника виконавчого апарату, керуючий справами

 

3. Про партнерські відносини сільських рад з Вінницькою обласною Асоціацією органів місцевого самоврядування.

            Інформує: Попов М.А. – голова районної ради 

 

 4. РІЗНЕ.

 

            Учасники наради заслухали питання, що стосується нових змін в пенсійному законодавстві, зокрема по проведенню перерахунку та виплаті пенсій певним категоріям населення.

            Головна увага присутніх була зконцентрована на вирішення проблем при виконанні умов 14-го обласного та щорічного районного конкурсів проектів та програм розвитку місцевого самоврядування. Заступник керівника виконавчого апарату, керуючий справами районної ради Загороднюк В.І. провів детальний аналіз із даного питання, заслухано окремих сільських голів щодо проведеної роботи.

            Також на нараді-семінарі обговорювалось питання про надання допомоги територіальними громадами для ремонту пологового відділення центральної районної лікарні. У своєму виступі голова районної ради подякував окремим керівникам громад за активну участь у роботі з даного питання. Присутнім також було запропоновано відеоматеріали по проведеній роботі в пологовому відділенні.

            У роботі наради виступила голова райдержадміністрації Кедик К.С., яка наголосила на проблемах, які потрібно вирішувати спільно.