26 сесія районної ради

Сьогодні, 27 вересня поточного року в залі засідань районної ради відбулася 26 сесія районної ради 7 скликання. На сесії присутні 20 депутатів із 34.

Відкрив і вів сесію голова районної ради Попов Михайло Антонович. На сесію запрошені заступники голови райдержадміністрації, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, керівники комунальних установ району, голови політичних партій та громадських організацій, представники засобів масової інформації. На розгляд депутатів запропоновано 23 основних питання. Депутати затвердили одноголосно порядок денний сесії.

            Із звітом про роботу постійної комісії районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності і етики, гласності, адміністративно-територіального устрою, взаємодії з органами місцевого самоврядування та дотримання законності і правопорядку виступив голова комісії Володимир Редько.

            Також, на розгляд депутатів була представлена інформація начальника відділу освіти райдержадміністрації Володимира Кутніка про хід виконання рішення 16 сесії районної ради 7 скликання №230 від 22.12.2017 р. «Про Районну цільову соціальну програму національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2018-2021 роки». Інформації з вищевказаних питань депутати взяли до відома. Також депутати підтримали звернення депутатів Вінницької обласної Ради щодо питання про продаж землі.

            В обговоренні питань порядку денного взяли участь і виступили депутати районної ради Андрій Воронін, Олександр Злощинський , голова районної організації ВО «Просвіта ім.. Т.Шевченка» Володимир Пастушенко.

            Обговоривши низку питань, депутати прийняли відповідні рішення.