Трудовий архів

Трудовий архів Шаргородської районної ради

Комунальна установа «Трудовий архів Шаргородської районної ради»  є спільною власністю територіальних громад  Шаргородського району, управління якою здійснює Шаргородська районна рада.

Установа створена за рішенням сесії Шаргородської районної ради №232  від 22 травня 2008 року з метою централізованого тимчасового зберігання документів, нагромаджених у процесі документування службових, трудових або інших правовідносин суб’єктів господарської діяльності незалежно від форм власності та інших документів, що не належать до Національного архівного фонду.

На зберіганні знаходяться архівні документи, що стосуються трудової діяльності працівників ліквідованих підприємств, проводиться їхній облік, експертна оцінка їхньої цінності, доопорядкування документів особового складу, які не відповідають належному стану .Видача громадянам копії архівних документів, довідок про їхній заробіток на підприємствах, витяги з наказів та інше у встановленому порядку. Здійснюється прийом громадян та наданняконсультації з питань соціального характеру та інші.

 

Станом на 01.01.2016 року на зберіганні в архіві знаходиться  14 000 одиниць особового складу постійного строку зберігання 70 ліквідованих підприємств.

Протягом 2015  року видано 600 довідок.

 

Завідувач трудового архіву Шаргородської районної ради

Кришина Лариса Казимирівна

Контакти :

23500

 Україна,

 Вінницька область,

м.. Шаргород,

вул. Героїв Майдану, 226

тел.: (04344) 2-21-41