Розпорядження про конкурс

У К Р А Ї Н А

ШАРГОРОДСЬКА РАЙОННА РАДА

ВІННИЦЬКА ОБЛАСТЬ

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

11.04.2018 р.                                                                                   № 9    -од

 

Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади головного лікаря Шаргородської центральної районної лікарні

 

Відповідно до  частини 7 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні,   частин  3, 4 статті  65, частини 7 статті 78 Господарського кодексу України, керуючись рішенням 4 сесії районної ради 7 скликання від 05.02.2016 року № 47 «Про делегування повноважень голові районної ради»:

 1. Оголосити конкурс на заміщення вакантної посади :

      -    головного лікаря Шаргородської центральної районної лікарні

.Повідомлення про оголошення конкурсу (додаток) подати для опублікування у районну газету «Шаргородщина» та розмістити на офіційному веб-сайті Шаргородської районної ради.

 

 1. Завідувачу сектором з правових питань та забезпечення дотримання законодавства Чірці О.В. забезпечити прийом кадрових документів від претендентів на заміщення названої вакантної посади.

 

 

Голова районної ради                                                    Михайло Попов

 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        ПОВІДОМЛЕННЯ

Шаргородська районна рада повідомляє про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади головного лікаря Шаргородської центральної районної лікарні

 

Вимоги до претендента: Єдині кваліфікаційні вимоги для керівників закладів охорони здоров’я (головних лікарів, директорів) затверджені наказом Міністерства охорони здоров’я України від 29.03.2002 № 117 "Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників", ВИПУСК 78 «Охорона здоров'я» (зі змінами), який погоджений з Міністерством праці та соціальної політики України - повна вища освіта (спеціаліст, магістр) за напрямом підготовки "Медицина", післядипломна спеціалізація за фахом "Організація і управління охороною здоров'я". Вища кваліфікаційна категорія за лікарською спеціальністю та за фахом "Організація управління охороною здоров'я". Стаж роботи за лікарською спеціальністю для головного лікаря центральної районної лікарень - не менше 7 років, та за фахом "Організація управління охороною здоров'я" - не менше 5 років. Стажування в органах управління вищого рівня.

 

Документи претендентів на вказану посаду приймаються в районній раді до 20 травня 2018 року включно,  у робочі дні з 8.00 до 17.00 год.    за адресою : м.Шаргород, вул.Героїв Майдану,224, 3 поверх, каб. № 316, загальний відділ виконавчого апарату районної ради.

Для участі у конкурсі особа подає особисто або надсилає поштою такі документи:

 1. копію паспорта громадянина України;
 2. письмову заяву про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів для зайняття посади;
 3. резюме у довільній формі;
 4. автобіографію;
 5. копію (копії) документа (документів) про освіту, науковий ступінь, вчене звання, кваліфікаційну категорію, підвищення кваліфікації, які підтверджують відповідність претендента кваліфікаційним вимогам до керівника закладу охорони здоров’я, а також копію трудової книжки або інших документів, що підтверджують досвід роботи;
 6. згоду на обробку персональних даних ;
 7. конкурсну пропозицію обсягом не більше 15 сторінок друкованого тексту в паперовій та електронній формі;
 8. довідку МВС про відсутність судимості;
 9. медичні довідки про стан здоров’я, щодо перебування особи на обліку у психоневрологічному та наркологічному закладі охорони здоров’я за формами, затвердженими МОЗ;
 10. попередження стосовно встановлених Законом України «Про запобігання корупції» вимог та обмежень, підписане претендентом на посаду;
 11. заяву про відсутність у діях особи конфлікту інтересів;
 12. підтвердження подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік (відповідно до абзацу першого частини третьої статті 45 Закону України «Про запобігання корупції»).

Документи, крім заяви про участь у конкурсі, подаються в запечатаному вигляді.

Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, може подавати додаткові документи стосовно досвіду роботи, професійної компетентності і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації та інші).

Інформація про подані заяви від претендентів буде розміщена на сайті Шаргородської районної ради .

 

Контактні телефони для довідок 2-10-56; 2-21-95”.